Olympiáda z anglického jazyka

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt olympiada v anj 
   Olympiáda v anglickom jazyku je predmetová súťaž žiakov základných, stredných škôl a príslušných ročníkov šesťročných a osemročných gymnázií a v našej škole je každoročne neoddeliteľnou súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu. V tomto školskom roku sa súťaže zúčastnilo 14 žiakov 5. – 9. ročníka. Po vypracovaní písomnej časti – testu, ktorý obsahoval gramatickú časť, slovnú zásobu, čítanie a posluch s porozumením čakala našich súťažiacich ústna časť, v ktorej svoju obrazotvornosť žiaci uplatnili pri vymýšľaní príbehu o obrázku a argumentovaní v hraní rolí. Víťazmi tohto ročníka sa stali v kategórii 1A (5. a 6. roč.) : 3. m. Karolína Bramuková, Andrea Semanová, 2. m. Olívia Jarošová a 1. m. Petra Šomšáková. V kategórii 1B (7., 8. a 9. roč.) : 3. m. Peter Bartko, 2. m . Sebastián Šelepský, 1. m. Benjamín Deák. Blahoželáme všetkým úspešným riešiteľom.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2019/2020. Zálohujte si trvalý odkaz.