Regionálny seminár Zelenej školy

 

   Na základe dlhoročných skúseností a úspechov v programe Zelená škola sme boli našou pani koordinátorkou Mirkou Sliackou zo Živice pozvaní na Druhý regionálny seminár Zelenej školy v Košiciach. Rady, nápady i nadšenie pre prácu v tomto programe prezentovali naši starší žiaci – Katka Olexová (8.r.) a Alex Kiš (9.r.) – školám, ktoré sa do programu zapájajú prvý krát ale aj tým školám, ktoré v programe pracujú dlhšie. Po obsiažnej prezentácii a rozdaní letákov sme odpovedali na množstvo otázok od pani učiteliek z materských i základných škôl. Veríme, že sme boli pre nich motiváciou a že v našich aktivitách, ktoré sme im predstavili, našli inšpiráciu pre svoju ďalšiu prácu. Z tohto seminára sme odchádzali s dobrým pocitom a milou pozornosťou – čajíkom a odznakmi – za ktorú ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a nové aktivity v téme Potraviny, ktorou sa budeme zaoberať nasledujúce dva roky.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2019/2020, Zelená škola. Zálohujte si trvalý odkaz.