Predkolo starších žiakov – futsal

     15. 11. 2019  sa naši starší žiaci zúčastnili predkola starších žiakov vo futsale. Za svojím súperom sme vycestovali do Bohdanoviec, kde sme si v novej telocvični zmerali sily v tamojšími rovesníkmi.
     V príjemnej atmosfére prvého polčasu sme nedokázali konkurovať domácim. Veľké chyby, nekoncentrovanosť, zbytočne dlhé držanie lopty, nepresné prihrávky na krátke vzdialenosti vyústili do štyroch gólov v našej sieti. Po polčasovej prestávke nastúpili naši chlapci s cieľom zmeniť vývoj zápasu. Hrali koncentrovanejšie, presnejšie a plnili dohodnuté povinnosti. Obetavosťou sme dokázali hrať lepšie.
     Súper však kontroloval stav zápasu a po záverečnom hvizde sme zagratulovali súperom k výhre 6:2.
     Školu reprezentovali:  S. Šelepský, A. Kiš (8. roč.), P. Bartko, D. Hoffman, R. Ruščák, D. Slimák, M. Czellár, B. Deák  (8. roč.), T. Pástor (7. roč.).

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.