Tvorivé dielne a rozlúčková párty

     Dňa 26.06.2019 mali  žiaci druhého a štvrtého ročníka tvorivé dielne s Ing. Silviou Lukačínovou, PhD. Najprv sme si vypočuli zaujímavú prednášku o Madagaskare. Dozvedeli sme sa kde sa Madagaskar nachádza, kedy vznikla Madagaskarská republika, aké zvieratá tam žijú, ale aj to, že kráľom Madagaskaru bol slovenský dobrodruh a cestovateľ Móric Beňovský. Na tomto ostrove sa vyskytuje 6 z 8 druhov baobabov, ktoré sú známe po celom svete. Baobab je strom s veľmi širokým kmeňom, ktorý vo svojej pórovitej štruktúre zadržiava vodu. Takéto krásne baobaby sme si vyrobili aj my.

     Po tvorivých dielničkách a krátkej prestávke sme sa presunuli na párty štvrtákov, ktorí sa lúčili s prvým stupňom. Nechýbala dobrá hudba, lákavé jedlo a po tanci sme sa osviežili ovocným drinkom. Žiakom prajeme pekné prázdniny a budúcim piatakom v septembri dobrý začiatok na druhom stupni.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.