Noc v škole siedmeho ročníka


Ku koncu školského roka je v škole predsa len najlepšie, a tak sa žiaci siedmeho ročníka rozhodli, že v piatok 21. júna v škole prenocujú spolu s triednou učiteľkou. Všetci sme sa stretli o 19:00 pred školskou bránou, ktorú sme za sebou spoločne zamkli a celá škola bola len naša. Vybláznili sme sa v telocvični pri spoločných loptových hrách, pobehali po chodbách bez upozorňovania dozor majúceho učiteľa. Dievčatá pomohli pri miešaní osviežujúcich nápojov a spoločne sme si pochutili na objednaných pizzách. Čas do zotmenia sme vyplnili pri počítačoch, kde sme si aj zatancovali J. Keď sa nám už zotmelo, školou zavoňali pukance a my sme si posadali k filmu. Nočná schovávačka s baterkami v ruke po napínavom filme bola o to zaujímanejšia. Keďže sa nám už nechcelo spať, tak sme sa prerozprávali až do rána. Ráno sme po sebe upratali a unavení, no plní zážitkov, sme sa pobrali domov pospať si.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.