Škola v prírode na Hornej Orave


     Naši žiaci strávili prvý júnový týždeň na Hornej Orave v penzióne Novoť. Videli veľa zaujímavého – Oravský hrad počas rozprávkovej prehliadky, Múzeum P. O. Hviezdoslava, Čaplovičovu bibliotéku a Kolonádový most v Dolnom Kubíne.  Navštívili zooagrofarmu v srdci Hornej Oravy, pozorovali dojenie kráv, ochutnávali a hodnotili kvalitu slovenských syrov. Nechýbala ani jazda na koni, vystrájanie v bazéne, diskotéky, súťaže, večerné čítanie rozprávok. Výborne sme sa zabavili a oddýchli si. Už sa tešíme na ďalšiu školu v prírode v budúcom školskom roku!

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.