Deň detí 2019

Fotka Základná škola Trstené pri Hornáde.
     Medzinárodný deň detí sa na našej škole oslávil patričným spôsobom. 31. mája 2019 si naši žiaci užili pukancovú párty pri sledovaní kina. Nechýbali ani obľúbené súťaže. Aby sme v sebe nezapreli vedomostnú šikovnosť, obohatili sme náš program o zápolenie vo vedomostnom kvíze.
Deti sa dozvedeli niečo o ľudskom tele, našom Slovensku i prírode ako aj osobnostiach, či prírodných zákonitostiach. V závere boli ocenení najšikovnejší zberači papiera a matematici v súťaži Matematický klokan. Nechýbalo ani vyhodnotenie najšikovnejších tried a deťmi obľúbená tombola. Veríme, že deti si prišli na svoje a boli namotivovaní do posledného mesiaca v tomto školskom roku.

Viac fotiek nájdete na našom facebook-u.
 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.