Súťaž o najkrajší list

    Super- Man, Spider-Man, Iron- Man- Superhrdinovia akčných filmov, ale zamysleli ste sa nad tým, kto vám ako prvý napadne pri slove hrdina? Čo má mať, taký správny hrdina? Mal by snáď vedieť lietať, alebo bojovať so zloduchmi? A pritom ich stretávame každodenne… Superhrdinami sú naše mamy, otcovia, bratia, sestry,  babky, dedkovia… Často ľudia, ktorých stretávame bežne na ulici a možno o ich „výnimočných schopnostiach“ ani nič netušíme… Slovenská pošta vyhlásila tento rok súťaž o „ Najkrajší list“, ktorého témou  je práve  hrdina- vnímaný očami žiakov. Do súťaže sa zapojili žiaci 7. a 8. ročníka pod vedením p. uč. Fockovej a súťažnú ukážku Lívie Vargovej si môžete prečítať.

LIST TU

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.