Predkolo starších žiakov a žiačok v malom futbale

     30. apríla 2019 sa naše staršie žiačky a rovnako aj starší žiaci pokúšali prebojovať z predkôl v malom futbale do hlavnej fázy turnaja. Oba naše celky sa stretli v susedskom derby s rovesníkmi zo ZŠ Čaňa. Naše spoločne zápasy v rôznych súťažiach už tradične vzbudzujú pozornosť. Napriek veľkej rivalite a tuhým bojom, zápasy sa niesli v priateľskom duchu.
     Žiaci sa nedokázali gólovo presadiť. Väčšinu zápasu sme bránili, chýbali presné prihrávky, viac obetavosti a množili sa naše chyby, ktoré súper trikrát potrestal. Za zmienku však stojí fantastický výkon nášho brankára Alexa Kiša, ktorý náš tím podržal v mnohých prípadoch.
     Žiačky nastúpili s odhodlaním vrátiť súperom prehru našich žiakov. Súper nastúpil nebojácne, výborne hral telom a tlačil naše dievčatá do vlastnej obrany. Naše žiačky sa ojedinelými výpadmi pokúšali zaskočiť súpera. Jeden z takýchto výpadov sa podarilo pretaviť Zuzane Olexovej v náš čestný úspech. Súper bol lepší, dal nám šesť gólov a zaslúžene postúpil.
     Našu školu reprezentovali: 
Žiačky: Katarína Cebáková, Laura Kunayová, Zuzana Olexová (9. roč.), Nina Vancáková, Lívia Vargová (8. roč.), Daniela Patriková (7. roč.), Sabína Ruščáková (6. roč.)
Žiaci: Michal Seman (9. roč.), Alex Kiš, Sebastián Šelepský (8. roč.), Peter Bartko, Marek Czellár, Benjamín Deák, Dávid Hoffman, Richard Ruščák, Dominik Slimák (7. roč.), Timotej Pástor (6. roč.).

     Všetkým našim reprezentantom a reprezentantkám ďakuje za vzornú reprezentáciu a prajeme veľa športových úspechov.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.