Slávik Slovenska 2019 – školské kolo

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavik slovenska     Žiaci našej školy sa zapojili do súťaže Slávik Slovenska. Po absolvovaní triednych kôl boli najlepší speváci vybraní do školského kola, ktoré sa uskutočnilo 25. apríla 2019. Niektoré výkony našich detí boli ozaj úchvatné a prekvapujúce. V troch kategóriách súťažilo 16 detí s vybratou ľudovou piesňou. Do okresného kola postupujú Bianka Slotová z 3. ročníka, Sabína Ruščáková zo 6. ročníka a Zuzana Olexová z 9. ročníka. Držíme im palce v ďalšom kole!

       

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.