Deň Zeme 2019 – výtvory z prírodnín


     Deň Zeme si naši žiaci každoročne pripomínajú rôznymi aktivitami. Tento rok sme sa rozhodli napísať Zemi pozdravy. Každý žiak napísal to, čo cítil…poďakovanie, prosbu, blahoželanie, vyjadrenie radosti z jej existencie, ale aj smútku z jej znečistenia. Pozdravy doplnili peknými ilustráciami. Pri tejto príležitosti žiaci prvého stupňa využili dary Zeme – prírodniny, z ktorých tvorili v exteriéroch školy rôzne obrazy. Kreatívne výtvory rôznych žiackych skupiniek si môžete pozrieť vo fotogalérii…

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.