Zápis do 1. ročníka 2019

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt zapis do 1.rocnika 2019
     3. apríla 2019 sme v našej škole opäť privítali predškolákov a ich rodičov.V budúcom školskom roku 2019/2020 bude v našej škole pravdepodobne 12 prváčikov. Pre detičky sme nachystali zaujímavé aktivity na preverenie ich komunikačných schopností, rozoznávanie základných farieb, číslic, písmen.. Deti boli veľmi šikovné a všetci sa už na nich v septembri tešíme! Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlík

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.