Komu sa nelení, tomu sa zelení

     Za krásneho jarného počasia sme sa v sobotňajšie dopoludnie s kolégiom žiakov Zelenej školy vybrali do lesa. Našim cieľom bola neďaleká lesná studnička. Nešli sme len tak za zábavou, ale svojou troškou sme chceli prispieť k zveľadeniu nášho najbližšieho okolia. Cestou sme naplnili vrecia odpadkami, ktoré žiaľ nezodpovední ľudia z nepochopiteľných dôvodov prídu vysypať do prírody. Vyčistili sme prameň studničky a jej okolie a potom sme si zaslúžene oddýchli v krásnom prostredí nášho lesa. A tak nakoniec očarení krásou prírody, znechutení tými, ktorí ju neustále znečisťujú odpadkami, sme odchádzali z lesa s dobrým pocitom, že my sme pomohli vyčistiť časť prírody od toho, čo do nej rozhodne nepatrí.

FOTKY si môžete pozrieť  TU.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.