Valentínska diskotéka 2019

     Disko, disko, disko, tancuj pri mne blízko…A veruže sme sa perfektne vytancovali na našej valentínskej diskotéke, na ktorú sme sa už vopred veľmi tešili. Žiaci z kolégia Zelenej školy nám vyzdobili telocvičňu a postarali sa o to, aby sme nebolismädní – vodný bufet s čajíkom a vodou bol veľmi potrebný po našich výkonoch na tanečnom parkete. Mr. DJ Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlik – pán učiteľ Timuľak – hral len to najlepšie pre naše tanečné kreácie ale nedal sa zahanbiť ani v tanečnom kole. Zábavu sme si naplno užili od začiatku do konca a dúfame, že si podobnú akciu onedlho zopakujeme.

Sebi Šelepský (osvetľovač Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlik) : „Valentínska diskotéka bola veľmi super, tak ako aj hudba, kolektív a naši učitelia.“

Lívia Vargová : „Bolo super. Dobrá hudba, len to mohlo začínať trocha neskôr (tma Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlik). Užili sme si!“

Nina Vancáková : „Zabavili sme sa. Bola úžasná hudba, zábava i atmosféra. Ďakujeme našim učiteľom, že tam s nami boli a zabávali sa s nami.“

FOTO TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.