Rovesnícke vzdelávanie

     V rámci plnenia akčného plánu programu Zelená škola sa naši starší žiaci z kolégiaZelenej školy zúčastnili na rovesníckom vzdelávaní v ZŠ Čaňa. Na stretnutie so svojimi mladšími spolužiakmi z Čane sa svedomito pripravovali – doplňovačky, tajničky a iné úlohy vrátane úvodnej prezentácie na tému Voda žiakov zaujali a prostredníctvom takejto spolupráce sa mohli od seba navzájom veľa naučiť. V závere si žiaci troch tried štvrtákov z Čane ešte zasúťažili a získali pre svoju triedu certifikáty za účasť na rovesníckom vzdelávaní. Každý žiak si navyše ako odmenu od našich žiakov a na pamiatku na toto stretnutie odniesol záložku do knihy. Ďakujeme našim žiakom za zodpovednosť a radosť s akou sa zapájajú do takýchto aktivít : 9. roč. – Zuzka Olexová, Tobiáš Šelepský, Katka Cebáková, Laura Kunayová,Sofia Fortunová, Karolínka Rečová, 8. roč. – Lívia Vargová, Nina Vancáková, Alex Kiš a Sebastián Šelepský, 7. roč. – Katka Olexová a Daniela Patriková.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.