Vianočný stolnotenisový turnaj 2018

     Predvianočnú atmosféru z našej Vianočnej akadémie a blížiacich sa Vianoc bolo cítiť v našej škole aj nasledujúci deň. Pohoda a dobrá nálada rozvoňala každučký kútik. V takejto príjemnej atmosfére naša malá telocvičňa praskala vo švíkoch.      Prebiehali tu tuhé boje, v ktorých najlepší z triednych kôl bojovali o titul absolútneho víťaza a šampióna našej školy v stolnom tenise. Niekomu sa darilo viac, niekomu zas menej. Cieľ turnaja sme splnili. Mnohých sme priviedli k novému športu, zabavili sme sa, ale hlavne sme spolu strávili opäť príjemný čas. Ako to celé dopadlo si môžete pozrieť TU
     Už teraz sa tešíme na turnaj o rok. 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.