Okresné kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

Súvisiaci obrázok     Dňa 28. novembra 2018 sa konalo okresné kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry, ktoré organizovala Základná škola v Budimíri. Našu školu reprezentovala Katarína Cebáková- žiačka 9. ročníka, ktorú na súťaž pripravovala p. uč. Focková. Vedomosti všetkých 19. súťažiacich trojčlenná komisia preverila v písomnom teste, transformácii textu a ústnom prejave. Náročné úlohy preverili naše vedomosti a odhalili drobné nedostatky, ktoré do Monitora 9 poľahky odstránime. Napriek tomu umiestnenie na 15. mieste potešilo a Katke blahoželáme!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.