Testovanie 5 – 2018

     Streda 21. novembra 2018 bola pre našich piatakov výnimočná. Zúčastnili  sa celoslovenského testovania žiakov T5 – 2018. Naši žiaci písali testy papierovou formou dve hodiny – jednu hodinu test s 30 úlohami z matematiky a po prestávke hodinu test s tiež 30 úlohami zo slovenského jazyka a literatúry.
     Toto testovanie preverilo vedomosti piatakov zo štvorročného primárneho vzdelávania.

     Výsledky sa dozvieme elektronicky v decembri na NÚCEM.

     Našim piatakom držíme palce, dúfame, že do toho dali všetko tak, ako aj učitelia, ktorí ich pripravovali:  pani učiteľka Szalonová (matematika) a pán učiteľ Timuľak (slovenský jazyk a literatúra).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.