Projekcia Kuba – dve tváre slobody


    V tomto školskom roku sa žiaci druhého stupňa už tretí krát zúčastnili projektu Svet okolo nás s názvom projekcie Kuba – dve tváre slobody. Zaujímavé a pútavé spracovanie, netradičné podanie a rozprávanie dvoch cestovateľov a aktívnych účastníkov expedície Martina a Ivana, nás opäť raz vtiahlo do nepoznaného a pre nás exotického sveta. Prepojenie predmetov geografia, dejepis, biológia ale aj aktuálnych tém antisemitizmu a multikulturalizmu nám umožnilo vnímať súvislosti v lepšom svetle a získať tak nové poznatky, ktoré určite ešte budeme mať možnosť využiť nie len vo vyučovacom procese ale aj v reálnom živote.

Viac fotiek nájdete na našej facebookovej stránke 😀

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.