Popoludnie so starými rodičmi

     Mesiac október je venovaný úcte k starším. Pri tejto príležitosti sa v našej škole každoročne koná akcia venovaná tejto tematike. Tento rok sme stretnutie venovali spoločnému čítaniu. Starí rodičia sa prostredníctvom čítania rozprávok žiakom vrátili do detských čias. Tieto pekné chvíle nám svojim spevom a hrou na gitare spríjemnila umelkyňa Alexandra Kešeľová. Žiaci druhého stupňa si v rámci Zelenej školy pripravili príspevok o nebezpečenstvách dehydratácie u starších ľudí. Tento si starí rodičia pozorne vypočuli popri popíjaní čaju a náležite ho odmenili potleskom. Následne sa rozbehla tvorivá aktivita, v ktorej starí rodičia so svojimi vnúčatami vyrábali leporelá k prečítaným rozprávkam. Tieto budú zdobiť našu školskú knižnicu. Bolo to veľmi príjemné popoludnie.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.