Účelové cvičenie


      V rámci didaktických hier na prvom stupni a účelového cvičenia na druhom stupni sme si ráno vyskúšali cvičný poplach a potom sme v našej škole privítali hasičov z hasičského zboru, ktorý sa nachádza v Čani. Hasiči oboznámili žiakov viac so svojou náročnou prácou a predviedli techniku, ktorú používajú pri zásahoch. Taktiež ochotne odpovedali na všetky zvedavé otázky. Následne sa všetci žiaci presunuli na rôzne stanovištia v okolí obce, kde si teoretické poznatky overili v praktických činnostiach. Veríme, že táto povinná prevenčná akcia, ktorá je zameraná na ochranu života a zdravia obohatila žiakov novými vedomosťami, poznatkami a zručnosťami.

Ďalšie fotky si môžete pozrieť TU. 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.