Noc v škole – 7. ročník

     V piatok o 18.00  sme sa  všetci stretli pred našou školou. Každý z nás mal  veľkú batožinu, aby sme príjemne prežili „noc v škole“. Nechýbali nám spoločenské hry, voda, sladké a slané dobroty a hlavne výborná nálada a baterky.

Našu akciu sme zahájili floorbalovým zápasom traja proti trom, alebo zmiešané družstvá? Ťažko sa identifikovali hráči a protihráči počas rýchlej výmeny loptičiek , strán a kriku. V zápale dobrej hry sa ťažko hodnotí zápas, ak ani neviem či ovládam pravidlá hry. No hralo sa „ o dušu“! Aj loptička stratila svoj tvar, ale podarilo sa prinavrátiť jej ho.

O 20.00 – po  dobrej hre, výborne padla pizza- podľa vlastného výberu. Po nej sme si pustili asi storočnú komédiu „ Sám doma“, potom pre každého obľúbené pesničky….. Výborne sa hrá aj futbal, hlavne po polnoci. Tiež si nepamätáme výsledok.

Ďalej už nebudeme podrobne prezrádzať priebeh našej  „Noci v škole“.  Povieme len toľko, že bolo perfektne a  aj sme sa báli  hororu, chodenia po tme  len s čelovkou .  Aj program na budúcu akadémiu sme si už skoro nacvičili. Najlepšie skrýše v škole, tie prezradíme len kamarátom.

Pani učiteľka si myslela, že bude aj nejaká večierka a potom spať. No  naša noc v škole nebola o spaní, ale o tom kto najdlhšie vydrží nespať. Podarilo sa. Akože sme si ľahli o 3.30 ráno , no niekto už o pol šiestej nespal  alebo ešte nespal?

Budíček ráno o 7.00 bol hrozný. Upratali sme, zbalili sme sa a o  7.30 sme sa rozlúčili so sľubom, že  na budúci školský rok si to určite zopakujeme.

P.S. Viete ako sa vchádza do školy, keď si nevšimnete, že je  brána odomknutá ?  Cez plot. 😉

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.