Deviatacká noc v škole

 

   Naši deviataci zažili poslednýkrát noc v škole ako žiaci základnej školy. Tento raz so svojím triednym učiteľom Pavlom Kacvinským. Zábavne, ale aj melancholicky si vychutnávali nočnú školskú atmosféru.

Nechýbali obľúbené športy na ihrisku, ktoré deviatakov patrične zmorili a tak si vychutnali dosýta objednanú pizzu. Po dobrom jedle nesmeli chýbať zábavné i tanečné aktivity, „čelovka,“ či hranie sa na televíznu reláciu Inkognito. Po napínavom filme nasledovala nočná hra. Vytrvalci sa snažili premáhať spánok, ale neúspešne. Sladký spánok zmoril skoro všetkých. Veríme, že deviataci si svoje posledné dni na našej škole ešte patrične užijú a budú na ňu v dobrom spomínať.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.