Deň detí v našej škole


     Škola nie je iba o povinnostiach, učení a drine, ale aj o zábave a radosti. Preto aj Deň detí  v piatok 1. júna bolo potrebné patrične osláviť s úsmevom na tvári.

Hneď ráno sa deti akoby ocitli v kine a pozreli si najnovšiu animovanú rozprávku. Pani učiteľka Bitoová im všetkým pripravila pukance a v spojení s vodným barom sa deti pomyselne cítili ako na ozajstnom kino premietaní. Keďže naše deti sú súťaživé a plné energie, mali možnosť v triednych družstvách zápoliť o najšikovnejšiu triedu. Detská sa snažili zo všetkých síl spolu aj so svojimi učiteľmi. Titul najšikovnejšej triedy si odniesli žiaci šiesteho ročníka. Pri vyhodnotení nechýbalo ani oceňovanie za zber papiera.

Fotky si môžete pozrieť TU

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.