Horovova Čaňa

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt HOROV
     Literárne kvízy, hádanky, tajničky preverili vedomosti žiakov druhého stupňa na súťaži Horovova Čaňa, ktorá sa každoročne koná v máji- tohto roku to bol piatok 18. mája. Za šiesty ročník reprezentovali našu školu Danka Lukácsová a Beny Deák, ktorí sa umiestnili na štvrtom mieste. Zo siedmeho ročníka súťažili Ninka Vancáková a Sebastián Šelepský, ktorí taktiež obsadili štvrté miesto a na treťom mieste sa umiestnili žiacky ôsmeho ročníka- Katka Cebáková a Kajka Rečová. Všetkým účastníkom ďakujeme, gratulujeme  a veríme, že literatúra si o rok nájde ďalších priaznivcov.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.