Strieborný slávik

     Spev je krásny prostriedok na reprezentáciu školy, ale aj celej obce Trstené pri Hornáde. A to sa nám veru podarilo vďaka našim žiačkam, ktoré sa zúčastnili okresného kola speváckej súťaže Slávik Slovenska 2018. V piatok, 11. mája, sa v Košiciach stretli najlepší detskí speváci ľudovej piesne z okresu Košice-okolie. Našu školu reprezentovali Bianka Slotová, Sabínka Ruščáková a krásne 2. miesto si zo súťaže odniesla Zuzka Olexová. Veríme, že aj v budúcnosti si deti udržia lásku k spevu a k ľudovej piesni. Držme si spoločne palce, aby to tak bolo.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.