Múdra príroda

logo     V minulom školskom roku sa Sofia Fortunová zapojila príspevkom do literárnej súťaže s názvom Múdra príroda. Témou bola užitočná „háveď“ okolo nás. Milým príbehom o dievčatách, ktoré zachraňovali žabky a súčasne sa zahrali na princezné, ktoré chceli žabky premeniť na princov sa zaradila do zborníka súťažných prác. Kto je zvedavý a chcel by si súťažné práce prečítať, tomu je zborník k dispozícii v škole. Sofii držíme prsty a veríme, že tento jej literárny počin je len začiatkom.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.