Dejepis hrou

Najstaršie obdobie ľudstva je možné spoznávať rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je aj zapojenie sa do celoslovenskej súťaže, ktorú organizuje Múzeum praveku v Bojniciach. Naši usilovní šiestaci a siedmaci už druhý rok spoznávali život pravekých lovcov mamutov. Tohtoročná nosná téma sa niesla v duchu života šamana v bojnickej jaskyni. Okrem tvorby výtvarných diel sa žiaci prezentovali v mesiaci marec aj vlastným telom a kreativitou. Napriek tomu, že naša škola nebola medzi vyžrebovanými, predsa sa deti naučili aj vďaka Veľkej pravekej súťaže ako vyzeral život v predhistorickej dobe.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.