Ochutnávka šalátov 2018

 

     Pri príležitosti Dňa Zeme sa na našej škole už tradične organizuje niekoľko akcií. Jednou z nich bola aj Ochutnávka šalátov pre deti prvého stupňa.

V rámci krúžkovej činnosti nám žiačky druhého stupňa s pani učiteľkou Marcinekovou pripravili až osem druhov ovocných a zeleninových šalátov. Vyrábali ich zo surovín, ktoré žiaci prvého až štvrtého ročníka priniesli z domu. Po úvodnom slove a skvelej ochutnávke tvorili žiaci vlastné recepty na šaláty a dopĺňali ich kresbičkami. Bola to skvelá akcia.

FOTKY si môžete pozrieť v TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.