Slávik Slovenska „Spev pre každého“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slavik logo sutaz
Mnohí ľudia si myslia, že ľudové piesne sú už dávno prekonaným prežitkom. Ale v poslednom období sa znova dostáva folklór a ľudová kultúra do popredia. A preto ani naša škola nezabúda vštepovať žiakom do srdca lásku k ľudovej piesni. Vhodným prostriedkom ich na uchovávanie je aj každoročná príprava triednych a školských kôl celoslovenskej súťaže Slávik Slovenska. Žiaci si pod taktovkou svojich rodičov a pedagógov pripravili všakovaké ľudovky. Tí najodvážnejší a najšikovnejší z každého ročníka sa prezentovali 23. apríla v školskom kole. Na pódiu sa vystriedalo 21 žiakov. Veríme, že najtalentovanejší speváci našej školy budú dôstojne prezentovať našu školu na okresnom kole 28. ročníka súťaže Slávik Slovenska 11. mája v Košiciach. Držíme im palce!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.