Marec – mesiac knihy: „Príbeh odhodenej myšky“

Súvisiaci obrázok

Tvorivosť a predstavivosť boli schopnosti, ktoré mali predviesť žiaci 1. stupňa v literárnej súťaži: „Príbeh odhodenej myšky“. Podľa dejových obrázkov prázdneho komiksu mali doma vytvoriť príbeh o myške, s tým že prváci nepísali príbeh len doplňovali text do „bubliniek“. Najzaujímavejšie a tvorivé príbehy a komiksy boli ocenené detskými časopismi. Medzi ocenenými boli: Petra Šomšáková, Andrea Semanová, Šimon Seman, Boris Béreš, Jakub Bálint, Mário Tomko, Lívia Kleščinská a Bibka Pahulyiová. Blahoželáme!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.