Divadelné predstavenie Doktor Jajbolí


Pätnásteho januára sa žiaci prvého stupňa a piateho ročníka zúčastnili krásneho divadelného predstavenia s názvom „Doktor Jajbolí“. Je to dobrodružná tanečná rozprávka v troch dejstvách na motívy rozprávky britského spisovateľa Hugha Loftinga – Doctor Dolittle. Rozprávka o nekonečnom priateľstve človeka – chýrneho lekára Jajbolí k zvieratkám, jeho nebezpečná cesta do Afriky za záchranou chorých opíc, pri ktorej musel prekonať nástrahy zlých pirátov a ľudožrútov. Naši žiaci mali z tohto predstavenia o to väčšiu radosť, lebo v ňom mohli sledovať účinkovanie našej žiačky piateho ročníka – Sabínky Ruščákovej. Naspäť sme sa vracali s krásnym umeleckým zážitkom.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.