Vianočná akadémia 2017


Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitom šťastia, lásky, pohody a harmónie.

Vianočný čas má svoje neopísateľné čaro pre každého, kto sa nepozerá iba očami, ale i srdcom. Je príležitosťou zastaviť sa, pozrieť sa do hĺbky svojej duše, splniť skryté sny  a túžby svojich blízkych, vyčariť úsmev na perách tých najmilších.

Takým malým, ale krásnym zastavením v predvianočnom čase bola Vianočná akadémia ktorá sa konala 20.12.2017 v kultúrnom dome obce. Deti sa na ňu spolu s pani učiteľkami svedomito pripravovali, aby prekvapili a potešili svojich rodičov, starých rodičov a známych. Pripravili tak milý darček v podobe vianočných piesní, ľudových zvykov, tancov, scénok a kolied.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.