Predkolo – Florbal žiakov ZŠ

Úspech dievčat chceli napodobniť 8. 11. 2017 aj naši chlapci. V predkole sme museli zdolať domácu ZŠ Čaňa. Všetci sme sa tešili na „susedské derby“.

     Súper nič nenechal na náhodu a pustil sa do nás od prvej sekundy. Kým sme sa aklimatizovali na prostredie prehrávali sme vysoko 5:0. Bojovnosť našich chlapcov priniesla aj úspechy v podobe strelených gólov. Domáci chlapci sa nenechali zaskočiť a udržiavali si dostatočný gólový náskok. Naše chyby v obrane i v strede poľa bolo potrestané tým najhorším spôsobom –  inkasovaním gólov. Diváci mohli vidieť pekný florbalový zápas. Krásne akcie, čarovanie s loptičkou, prudké strely i famózne zákroky brankárov to všetko ponúkali oba celky. Naši chlapci podali solídny výkon, za ktorý sa nemusia hanbiť. Aj keď výsledok 14:9 naznačuje iné.

     Nepodarilo sa nám zopakovať úspech našich dievčat. Potrénujeme a pokúsime sa o rok.

Školu reprezentovali: Peter Bartko, Richard Ruščák (6. roč.), Alex Kiš, Sebastián Šelepský (7. roč), Gabriel Pástor (8. roč.), Daniel Bramuka, Erik Fogaraš, Dávid Marcin, Ľubomír Pástor (9. roč.).

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.