Predkolo – Florbal žiačok ZŠ

 
V pondelok 6.11. 2017 žiačky 6. – 9. ročníka vycestovali do Rozhanoviec  zmerať si sily so svojimi rovesníčkami.

Naše dievčatá nastupovali s rešpektom, no odhodlané zabojovať o postup do okresného turnaja. V prvej tretine bola hra z oboch strán nepresná. Oba kolektívy sa snažili rozohrať, zvyknúť na priestor, tempo zápasu i prečítať štýl súpera. Prvým sa podarilo skórovať domáci žiačkam. Prehrávali sme 0:1.

V druhej tretine sa hra zlepšila. Našim dievčatám sa darilo viac si prihrávať a aj strieľať.  Domáce žiačky sa ako keby uspokojili s jednogólovým vedením, nevytvárali tlak. Iniciatívu sme pomaličky preberali my.

V tretej tretine sme súpera zaskočili lepšou hrou a veľkou bojovnosťou. Dievčatá bojovali o každú loptičku, každé miestečko na ihrisku. Odmenou bol kontaktný gól z hokejky Kataríny Cebákovej. Súper sa snažil tlačiť pred našu bránku. Bránili sme zubami-nechtami. Naša brankárka nás podržala v ťažkých situáciách. Strela Denisy Lackovej z polovice ihriska zaskočila všetkých, hlavne domácu brankárku. Vyhrávali sme 1:2. Po faule nechytateľnou strelou na konečných 1:3 upravila Laura Kunayová.

Vo vyrovnanom zápase sme si vybojovali postup do okresného kola, ktoré sa uskutoční v ZŠ Kysak 28. 11. 2017.

Školu reprezentovali: Daniela Lukáczová, Daniela Patriková (6. roč.), Nina Vancáková, Lívia Vargová (7. roč.), Katarína Cebáková, Laura Kunayová (8. roč.),  Kristína Karafová, Denisa Lacková, Karolína Patriková, Jana Semanová (9. roč.).

FOTKY si môžete pozrieť TU

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.