ZAHURAWOOD – Spišské Vlachy


     V októbri sme sa v rámci vlastivedných krúžkov rozhodli navštíviť Spiš. Vlakom sme sa odviezli do Spišských Vlách a odtiaľ sme sa peši vybrali do rekreačnej oblasti zvanej Zahura. Pri tamojšom rybníku sme si vychutnávali nádherné jesenné prostredie a odfotili sme sa pri nápise ZAHURAWOOD J. V miestnej reštaurácii sme doplnili energiu teplým čajom, kofolou a vybrali sme sa späť. Bol to super strávený deň so skvelými a disciplinovanými žiakmi. Všetkých ich chválime a tešíme sa na novembrové stretnutie.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.