Popoludnie so starými rodičmi

Október – mesiac úcty k starším, si každoročne pripomíname stretnutím so starými rodičmi na pôde školy. V úvode stretnutia bol v klubovni pre starých rodičov pripravený pestrý program, ktorý si žiaci s radosťou nacvičili a pekne predviedli. Následne sa všetci premiestnili do školského klubu detí, ktorý sa premenil na jednu veľkú tvorivú dielňu. Starí rodičia spolu so svojimi vnúčatami premieňali odpadový materiál (papierové rolky) na krásne a kreatívne ozdoby s jesennou tematikou. Popri práci si pochutnali na čaji a koláčoch, ktoré pre nich napiekli žiačky druhého stupňa v rámci krúžkovej činnosti. pri odchode dostal každý starý rodič drobný darček, ktorý mu bude pripomínať toto spoločné popoludnie. Krásne výtvory si môžete pozrieť vo vestibule školy alebo v našej fotogalérii.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.