Medzinárodný deň školských knižníc 2017

     

     V tento deň (23. 10.2017) pripravila naša škola, pod vedením učiteľov Mgr. Juhászovej,  Mgr. Timuľáka a Mgr. Fockovej, pútavé  a bohaté podujatie k Medzinárodnému dňu školských knižníc na tému: Deň Milana Rastislava Štefánika.

     Do aktivít boli zapojení všetci učitelia a žiaci. Štvrtá a piata vyučovacia hodina boli venované životu a veľkým činom osobnosti, akou bola – M. R.  Štefánik. V pútavých aktivitách mali možnosť prejaviť svoju tvorivosť, pamäť, súťaživosť a úroveň čitateľských zručností prostredníctvom aktivít ako: štvorsmerovka, pojmová mapa, tvorba ilustrácie, prezentácie, puzzle, kvíz, vlastná tvorba záložky do knihy na danú tému, tajničky a rébusy.

     Po náročnej príprave učiteľov na tento deň, bol našou odmenou ich záujem, nadšenie a sústredenosť pri plnení úloh.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.