Popradské pleso

     Poslednú septembrovú sobotu sme zahájili  tohtoročné vlastivedné krúžky a v rámci ďalšieho objavovania nových turistických trás sme sa vybrali do Vysokých Tatier. Zo Štrbského plesa sme sa skalnatým chodníkom pomaly presunuli na Popradské pleso. Za občasných zastávok sme obdivovali prekrásnu prírodnú scenériu v jesenných farbách. Počas celého dňa nás sprevádzalo slnečné počasie. Chválime všetkých zúčastnených žiakov. Celkovo sme v tento deň prešli peši zhruba 18 kilometrov. Už teraz sa tešíme na októbrové stretnutie.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.