Európsky deň jazykov 2017

     Európsky deň jazykov si každoročne pripomíname už od roku 2001 keď bol prvý krát organizovaný Radou Európy a Európskou úniou. Ovládanie jazykov je nevyhnutnosťou a právom každého – toto je jedným z najdôležitejších posolstiev európskeho dňa jazykov. Učenie sa jazykov iných národov nám umožňuje vzájomne si lepšie porozumieť a pochopiť naše kultúrne rozdiely.
     Aj žiaci našej školy prispeli aktivitami, ktoré boli venované práve tomuto dňu. Spoločne tvorili slovník a plagáty o zaujímavostiach a osobnostiach daného európskeho štátu. Pri prezentácii projektov tak zaznela fínština, taliančina, gréčtina, čeština, francúzština, nemčina, ruština i španielčina.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.