Noc v škole, 8. ročník


Dátum jesennej rovnodennosti si naši ôsmaci zvolili pre triednu akciu Noc v škole. Skvelá nálada prinášala kopec dobrej zábavy a niesla sa všetkými spoločnými aktivitami – šport, tanec, skupina baví skupinu, súťaže, slovné i pohybové hry, skrývačky, nočná hra a iné… Krátko po polnoci sa školou niesla pieseň Veľa šťastia, zdravia a prekvapenie v podobe narodeninovej torty s ohňostrojom dojalo nie len našu oslávenkyňu ale aj všetkých prítomných. Až tesne nad ránom utíchla vrava a smiech a počas upršaného sobotňajšieho rána sme sa plní zážitkov pobrali domov.

FOTKY si môžete pozrieť TU

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2017/2018. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.