Koniec školského roka 2016/2017 je tu…

Dnes, 29. júna 2017, sme slávnostne vyhodnotili školský rok 2016/2017. Znovu sa potvrdilo, že naši žiaci sú šikovní, vnímaví ku slovám svojich učiteľov, aktívni a slušní.

     S vyznamenaním ukončilo tento školský rok 56,12% žiakov, z toho s čistými jednotkami skončilo tento polrok 25,51%, čo sú naozaj vynikajúce výsledky! Celkový klasifikačný priemer školy za 2. polrok bol 1,55.

     Podľa Školského poriadku sme udelili iba trom žiakom pokarhania riaditeľky školy a iba jeden žiak mal zníženú známku zo správania.

     Pochvala riaditeľky školy bola za výborný prospech a reprezentáciu školy. Spolu túto pochvalu vo forme kníh a pochvalných uznaní dostalo 54,65% žiakov školy! Áno, viac, ako polovica žiakov školy bola na konci školského roka odmenená…

     V tomto šk. roku sa medzi desiatimi najlepšími žiakmi umiestnili :
Timotej Marcinek (9. roč.), Jana Semanová a Timotej Sedlák (8. roč.), Katarína Cebáková (7. roč.), Lívia Vargová (6. roč.), Richard Ruščák a Daniela Lukácsová (5. roč.), Sabína Ručšáková (4. roč.), Petra Šomšáková (3. roč.), Andrea Semanová (2. roč.)

Srdečne gratulujeme…

     Žiakom prajeme šťastné prázdniny plné krásnych zážitkov, učiteľom príjemne strávenú dovolenku a tešíme sa na stretnutie 4. septembra 2017 🙂

FOTKY si môžete pozrieť  TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.