Výlet 7. ročník

           
     Ako výlet na konci školského roka 2016/2017 si siedmaci zvolili stanovačku v miestnom lese. Po niekoľko dňových prípravách prišiel konečne deň, na ktorý sa všetci tešili. Ani ranná hrozivo vyzerajúca búrka nás neodradila od toho, aby sme sa krátko po jej skončení s odhodlaním a nadšením vybrali do lesa.

            Po príchode na stanovište a príprave tábora  nasledovalo oboznámenie sa s okolím. Čas na oddych nasledoval stále až po ukončení nácviku súťaže alebo samotnej súťažnej disciplíny. Súťažilo sa v streľbe zo vzduchovky, orientačnom behu dvojíc pomocou buzoly, kartovom turnaji a podvečer sme sa ešte zasmiali vďaka najlepšie zamaskovanému zálesákovi. Medzi tým sa uvaril chutný guláš a po večeri si žiaci prebrali odmeny a diplomy za súťaže dňa. O polnoci sme si zahrali nočnú hru, kde sa nám podarilo prekonať svoj strach a v tmavej noci každý sám prečkal na určenom mieste.

            Na druhý deň po raňajkách sme si zahrali loptové hry, vyhodnotili sme najkrajší stan a zasúťažili si v preťahovaní lanom. Po udelení posledných odmien nastal čas baliť si veci, zložiť stany a upratať okolie tábora.

            Unavení a plní zážitkov sme sa v sobotnej páľave vrátili domov. 


Viac fotiek si môžete pozrieť na našej facebookovej stránke: 
https://www.facebook.com/zstrstene 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.