ZOO Spišská Nová Ves

Tohtoročný posledný vlastivedný a turistický krúžok sme ukončili návštevou Spiša. Začiatok výletu patril prehliadke historického centra mesta Spišská Nová Ves. Potom sme sa peši presunuli do zoologickej záhrady. Táto sa rozkladá na ploche 8 ha v juhovýchodnej časti mesta. Je najmladšou zoologickou záhradou popri zoologických záhradách na Slovensku, avšak to neuberá na jej kráse. Jej areálom preteká potôčik, čo krásne dotvára scenériu  záhrady. Množstvo drevín poskytuje príjemný chládok pre zvieratá i návštevníkov. Pri jazere sme nakŕmili husi, labute a kačky. Návštevu zoologickej záhrady sme ukončili „vybláznením“ sa na atrakciách v jej areáli. Chválime žiakov za vzorné správanie a tešíme sa na ďalšie krásne výlety v budúcom školskom roku 🙂 …

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.