Deň detí 2017

Deň detí sme na našej škole oslávili v utorok 6. júna 2017. Počasie nám síce neprialo, ale aj túto prekážku sme zdolali ľavou zadnou.
     Celý tento deň sa niesol v duchu spolupráce, dosiahnutia spoločného cieľa, upevňovania vzťahov v triede a jej jednoty. Na prvých hodinách si žiaci spoločne vytvorili triedne logá/vlajky, ktoré ich sprevádzali počas celého dňa. Po vyhodnotení výsledkov matematického klokana a školského zberu papiera, kde najviac papiera doniesla  Liliana Deáková (625 kg) z 3. ročníka, sa žiaci so svojimi triednymi učiteľmi vrhli na pripravené aktivity.
     Žiaci 1. – 8. ročníka usilovne zbierali bodíky a rozmýšľali nad najlepšou taktikou, ako dosiahnuť najviac bodov v jednotlivých disciplínach. Najstarší deviataci stáli tentokrát na druhej strane a vyskúšali si úlohy rozhodcov, ktoré zvládli vynikajúco. Okrem súťažných disciplín prebiehali v priestoroch školy aj nesúťažné: maľovanie na tvár, twister a fotenie s logom školy.
     Najočakávanejšou časťou bola samozrejme tombola, z ktorej si 25 šťastlivcov odnieslo rôzne ceny. Koš sladkostí za celkové víťazstvo si odniesli ôsmaci, ktorí ukázali veľkosť svojich srdiečok a časť výhry darovali Marekovi Bednárikovi.
     Veľké ďakujeme patrí našim sponzorom: OZ rodičov pri ZŠ v Trstenom pri Hornáde a pani Eliášovej z Valalík.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.