Návšteva divadelného predstavenia II. stupeň

 

Dňa 5. júna navštívil II. stupeň divadelné predstavenie Rysavá jalovica v Divadle v Spišskej Novej Vsi.

Spoločne sme si v príjemnom malom spišskom divadle pozreli, aj sa zasmiali na klasickej slovenskej komédii od autora Martina Kukučína. Humorne ladený príbeh postavený na hereckých výkonoch iba štyroch hercov stvárňoval osud dvoch susedov – Adama Krta, Adama Trnku a záhadu okolo stratenej jalovici. Táto záhada sa na konci napokon vyrieši a príbeh šťastne končí.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.