Plavecký výcvikový kurz

Tohtoročný plavecký výcvikový kurz absolvovali vybraní žiaci druhého a tretieho ročníka na prelome mája a júna. Po dobu dvoch týždňov navštevovali v popoludňajších hodinách Základnú školu v Čani. Pod odborným vedením Mgr. Škovranovej sa učili novým alebo sa zlepšovali už v osvojených plaveckých štýloch. V závere kurzu bol každý zúčastnený žiak odmenený diplomom a potleskom. Veľmi nás teší skutočnosť, že sa žiaci učili s veľkou radosťou a nadšením. Taktiež ich chválime za vzorné správanie na pôde inej školyJ.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.