DEŇ MÚZ 2017


 
25. mája 2017 sme si pripomenuli na našej škole veľmi významné jubileum. Konal sa jubilejný 20. ročník našej okresnej súťaže DEŇ MÚZ.      Úlohu vzorne reprezentovať svoju školu zvládli literárne, výtvarné i spevácke talenty veľmi dobre. Konkurencia súťažiacich bola naozaj veľká a porotcovia nemali ľahké rozhodovanie.     Opäť sa súťažilo v troch sekciách. Tradičné ľudové piesne rozozvučali našu školu v sekcii spev. Nádejní prozaici i výtvarníci sa popasovali s témami: Darček, Párty/Narodeninová oslava a tí najstarší s témou Keď budem mať 20 (rokov)…
     Najlepší si odniesli okrem diplomov aj knihy. Nikto však neodchádzal naprázdno. Všetci súťažiaci si odniesli pamätné listy.
     Aká by to bola oslava bez torty? Samozrejme ani na našej oslave nechýbala a veríme, že všetkým chutila.
     Za občerstvenie ďakujem všetkým sponzorom: Obecný úrad Trstené pri Hornáde, Pekáreň UNI – Valaliky.

     Teším sa o rok… .

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.