Škola v prírode

 

Ako každý školský rok, aj tento rok sa početné množstvo žiakov prvého stupňa zúčastnilo Školy v prírode. Pobyt sme trávili v krásnom prostredí pohoria Čergov, konkrétne v Drienici.

Počasie nám počas celého týždňa prialo, a tak sme mohli chodiť na turistické vychádzky, realizovať rôzne aktivity vonku v prírode, opekať, súťažiť, voziť sa na koňoch. Viackrát sme boli plávať v blízkom bazéne. V stredu sme navštívili múzeum v zrekonštruovanej stredovekej bašte v Sabinove, ktoré je zamerané najmä na históriu mesta. Po večeroch sme sa zabávali rôznymi súťažno -zábavnými aktivitami. Deti sa vždy potešili drobným cenám, ktoré si svojou snahou zaslúžili. Na spiatočnej ceste sme sa zahrali na jaskyniarov a prešli sme jaskyňu Zlá diera, ktorá v nás zanechala úžasný zážitok. Veríme, že žiaci budú na tohtoročnú Školu v prírode dlho a v dobrom spomínať. 

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.