Deň matiek

Druhá májová nedeľa je Dňom matiek. Dňom, kedy majú sviatok všetky mamy. Je to najlepší čas osobitne ukázať našu lásku a vďačnosť. Vzdať úctu všetkým mamičkám.

Deň matiek patrí medzi najdojemnejšie sviatky – snáď pre každého z nás je jeho matka najdôležitejším človekom na svete. V tento deň by sme mali svojej mame vyjadriť vďaku, rešpekt a úctu.

Naši žiaci oslávili tento deň slávnostným predstavením pre svoje mamičky (12. máj 2017). Pripravili si krásne básne, piesne, aby svojim mamám poďakovali za všetku lásku, obetavosť, každodennú starostlivosť.

Všetkým našim mamičkám prajeme, aby im deti prinášali viac radostí ako starostí, a aby náš obdiv vydržal v našich srdciach nielen v deň tohto sviatku, ale po celý rok. Ďakujeme.

FOTKY si môžete pozrieť TU.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2016/2017. Zálohujte si trvalý odkaz.